درباره ما  /

در زير مي توانيد اطلاعات بيشتري در مورد زبان نيکان | موسسه مهرآيين نيکان پيدا کنيد

 
 
موسسه آموزشی نیکان ، یک مرکز پیشرو در آموزش زبان انگلیسی حرفه ای در استان اصفهان است ، که بالاترین استانداردهای آکادمیک برای ورود به دانشگاه را در محتوای آموزشی خود ارائه می دهد.
موسسه نیکان از بدو تاسیس با استفاده از متون اصلی انگلیسی و آمریکایی برای آموزش به همه گروههای سنی کودک و نوجوان و بزرگسال برای رسیدن به یادگیری و ایجاد اشتیاق و سرگرمی در ایران گام برداشته و در نتیجه ، فراگیران این موسسه در معرض طیف گسترده ای از مباحث قرار دارند که قطعا فراتر از برنامه درسی مدارس و دانشگاه آن ها میباشد. زبان آموزان قادر خواهند بود که دانش خود را در زمینه جغرافیا ، تاریخ و فرهنگ های مختلف گسترش داده و همچنین به بهبود چشم انداز شغلی و مهارت های ارتباطی عمومی آنها کمک کند.
تیم متخصص نیکان برای ایجاد اعتماد به نفس و موفقیت، شما را از هنگام ثبت نام تا فارغ التحصیلی پشتیبانی می نماید.
آموزشگاه زبان نیکان در سال 1379 فعالیت خود را با اخذ مجوزهای لازمه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در زمینه آموزش زبان های خارجی و هنرهای تجسمی با هدف ارتقا سطح کیفی آموزش در اصفهان آغاز نمود. فعالیت زبان را با همکاری مشاورین مجرب موسسه شکوه تهران که در آن موقع دارای ۵۰ سال سابقه آموزش زبان با شعب متعدد در تهران و شهرستان ها بود به عنوان نمایندگی اصفهان شروع کرد
موسسه NTC از سال ۱۳۸۰ با مدیریت خانم زهرا بدخشیان(کارشناس ارشد زبان انگلیسی) و تیم متخصص آموزشی به عنوان اولین انتخابگر محتوای آموزشی برای گروههای سنی مختلف و تنها مرکزآموزش زبان های خارجی که از محتوای آموزشی original استفاده کرده در استان اصفهان مطرح بوده است، و این افتخار را دارد که با همکاری تیم متخصص انتشارات غزال با مدیریت آقای دکتر ربانی در پنجمین سال فعالیت خود به عنوان Pearson Longman School برگزیده شود واین موفقیت را حفظ نماید. نیکان از سال 2012 توسط انتشارات York به مدیریت آقای دکتر حبیب سایق نماینده Pearson در لبنان ،همچنان از محتوای Original و حق دریافت Certificate معتبر از موسسه بین المللی Pearson برای زبان آموزان بهره مند گردیده است. علاقمندی مجموعه های آموزشی مطرح استان از جمله موسسه آموزشی سماء پسران و موسسه آموزشی راه نوین نوید(دخترانه) در برگزاری کلاسهای آموزشی زبان انگیسی به مدت بیش از 10 سال با این موسسه آموزشی از دیگر افتخارات نیکان میباشد.درزمینه هنرهای تجسمی موسسه نیکان، به مدیریت خانم افسانه مسائلی از اساتید مطرح استان همواره از اولین سال های فعایت خود از تیم متخصص آموزشی هنرستان هنرهای زیبا مرکز اصفهان بهره مندگردیده است.